نمونه کارهای طراحی سایت

سایت های طراحی شده در انواع متفاوتی دسته بندی می گردد. و دسته بندی بر اساس ماهیت و هدف کسب و کار یکی از اصلی ترین مراجع برای دسته بندی سایت است. ما نیز وبسایت های طراحی شده توسط گروه طراحی سایت باران زده را بر اساس ماهیت آنها دسته بندی کرده ایم که از مهمترین این دسته بندی ها فروشگاه های اینترنتی، سایت های شرکتی، وبسایت های خبری و شخصی می باشد. وبسایت های طراحی شده توسط تیم طراحی ما کاملاً مطابق با نیاز مشتری می باشد. شما می توانید با مراجعه به لینک پایین کاملاً با پروسه طراحی سایت توسط ما آشنا شده تا بتوانید بهترین تصمیم گیری را داشته باشید.

نمونه کار

فروشگاه های اینترنتی

امروزه شاهد رشد روزافزون کسب و کارهای اینترنتی می باشیم و بر کسی پوشیده نیست که کاربر امروزی کاملاً با پروسه خرید اینترنتی آشناست و به راحتی با آن ارتباط برقرار می کند. بالا رفتن تعداد فروشگاه های اینترنتی در کل دنیا و در کشورمان کاملاَ مشهود است. اگر شما نیز قصد دارید تا یک فروشگاه آنلاین داشته باشید سریعتر اقدام به راه اندازی آن کنید که لازمه دنیای امروزی به روز بودن است.

از آنجایی که طراحی یک وبسایت فروشگاهی آنلاین روند پیچیده ای دارد پس توصیه می کنیم حتماً قبل از استخدام یک طراح وبسایت بررسی های کامل را انجام دهید.

نمونه کار

سایت های شرکتی

امروزه بهترین گزینه برای برقراری ارتباط با مشتریان داشتن یک وبسایت است. صاحبان کسب و کارها و شرکت ها باید وبسایتی داشته باشند که در آنجا با مشتریان و کاربران خود تعامل داشته باشند. هدف و خط مشی شرکت را توصیف کنند و اعتماد سازی های اولیه را انجام دهند.

در بیشتر موارد اولین ارزیابی هایی که یک کاربر یا مشتری در مورد یک شرکت انجام می دهد بررسی وبسایت آن شرکت است. وجود یک وبسایت خوب، زیبا و پرقدرت نشان دهنده عوامل فیزیکی پرقدرت پشت پرده آن است پس مطمئن باشید بدون داشتن یک وبسایت خوب یکی از معتبرترین و اصلی ترین منابع برای رقابت را از دست خواهید داد.

نمونه کار

سایت های خبری

در دنیای امروزی اطلاعات، اخبار و دیتای مناسب با ارزش ترین دارایی می باشد. وبسایت هایی که اقدام به تولید محتوای مناسب آموزشی و خبری می کنند  بهترین سرمایه گذاری ممکن را انجام می دهند. تعداد این وبسایت ها در دنیای امروزی کم نیست، مخصوصاً در کشور ما نیز وبسایت های خبری بسیار خوبی وجود دارد. پس اگر در حوزه ای تخصصی دارید و دوست دارید محتوای تخصصی و اخبار آن حوزه را با دیگران به اشتراک بگذارید زمان شروع کردن است.

نمونه کار

سایت شخصی

همیشه برای جلب اعتماد مشتری و کاربر نیاز هست تا اطلاعات جامعی در مورد خودمان، سوابق، تخصص ها و … در اختیار دیگران قرار دهیم و بهترین جا برای به اشتراک گذاری این موارد وبسایت شخصی ماست. علاوه بر آن می توانیم تمام مواردی که نیاز داریم با مشتری و کاربر خود به اشتراک بگذاریم در وبسایت خود قرار دهیم. این کار علاوه بر این که در زمان و وقت ما صرفه جویی می کند باعث می شود کاربر تعامل بهتری با ما داشته باشد.
پس اگر نیاز می دانید تا دیگران شما را بهتر بشناسند و بتوانید توانمندی های خود را برای استفاده از تخصص هایتان به دیگران نشان دهید بهترین کار داشتن یک وبسایت خوب است.